LoraTap SC500ZB – inteligentny moduł do sterowania roletami z technologią ZigBee

Jeśli szukasz inteligentnego rozwiązania do sterowania roletami, LoraTap SC500ZB to doskonały wybór. To moduł ZigBee umożliwiający sterowanie roletami w sposób inteligentny, dzięki czemu możesz cieszyć się większym komfortem i oszczędzać energię.

Główne cechy modułu

LoraTap SC500ZB to moduł do sterowania roletami, który oferuje wiele zalet. Oto niektóre z nich:

  • Sterowanie głosowe – moduł jest kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home i Yandex Alice, co umożliwia sterowanie roletami za pomocą głosu.
  • Sterowanie zdalne – dzięki Smart Life APP i Tuya APP możesz sterować roletami z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.
  • Funkcja timera i harmonogramów – moduł umożliwia ustawienie czasu pracy i harmonogramów, dzięki czemu możesz zaprogramować rolety w zależności od swoich potrzeb.
  • Sterowanie przełącznikiem ściennym – po zainstalowaniu modułu Twój dotychczasowy przełącznik ścienny nadal będzie działać.
  • Technologia ZigBee 3.0 Mesh – moduł wykorzystuje technologię ZigBee 3.0 Mesh, która zapewnia stabilną sieć.
  • Automatyzacja wschodu i zachodu słońca – dzięki tej funkcji moduł samoczynnie steruje roletami w zależności od czasu wschodu i zachodu słońca.
  • Udostępnianie urządzenia – możesz udostępnić moduł innym członkom swojej rodziny, co umożliwi im kontrolowanie rolet.

Jak działa moduł LoraTap SC500ZB?

Moduł LoraTap SC500ZB jest prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu modułu możesz sterować roletami za pomocą Smart Life APP lub Tuya APP. Aplikacje te pozwalają na sterowanie roletami z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Dzięki funkcji timera i harmonogramów możesz zaprogramować moduł w taki sposób, aby rolety działały wtedy, kiedy jest to dla Ciebie najwygodniejsze. Moduł umożliwia również sterowanie przełącznikiem ściennym, co oznacza, że Twój dotychczasowy przełącznik ścienny nadal będzie działał.

Dzięki technologii ZigBee 3.0 Mesh moduł LoraTap SC500ZB zapewnia stabilną sieć, a funkcja automatyzacji wschodu i zachodu słońca umożliwia sterowanie roletami w sposób inteligentny. Udostępnianie urządzenia pozwala na łatwe zarządzanie urządzeniami i umożliwia innym członkom rodziny kontrolowanie rolet.

Co warto wiedzieć przed zakupem modułu LoraTap SC500ZB?

Przed zakupem modułu LoraTap SC500ZB warto wiedzieć, że moduł wymaga napięcia wejściowego 100-250VAC oraz neutralnego przewodu, a maksymalne obciążenie wynosi 300 W. Moduł jest kompatybilny z różnymi rodzajami przełączników ściennych, ale przed zakupem warto upewnić się, czy Twój przełącznik jest kompatybilny z modelem SC500ZB.

Moduł LoraTap SC500ZB wymaga również zintegrowania z urządzeniem huba ZigBee, np. Tuya ZigBee Hub. Bez urządzenia huba moduł nie będzie działał. Przed zakupem modułu warto więc upewnić się, że masz odpowiednie urządzenie huba.

Podsumowanie

Moduł LoraTap SC500ZB to inteligentne rozwiązanie do sterowania roletami, które umożliwia sterowanie roletami w sposób inteligentny, dzięki czemu możesz cieszyć się większym komfortem i oszczędzać energię. Moduł umożliwia sterowanie głosowe oraz zdalne, posiada funkcję timera i harmonogramów oraz umożliwia sterowanie przełącznikiem ściennym. Dzięki technologii ZigBee 3.0 Mesh moduł zapewnia stabilną sieć, a automatyzacja wschodu i zachodu słońca umożliwia sterowanie roletami w sposób inteligentny. Udostępnianie urządzenia pozwala na łatwe zarządzanie urządzeniami, a integracja z urządzeniem huba ZigBee umożliwia bezproblemowe działanie modułu.