Inteligentne rolety w Twoim domu? To możliwe dzięki sterownikowi Zigbee 3.0!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak możesz uprościć codzienne sterowanie roletami w Twoim domu? Inteligentny sterownik rolet Zigbee 3.0 to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Dzięki temu modułowi możesz w prosty sposób automatycznie sterować roletami w swoim domu. Sterownik Zigbee 3.0 może być wbudowany pod tradycyjny przełącznik lub zamocowany na szynie DIN w rozdzielni prądu. Dzięki temu osiągniesz precyzyjną kontrolę nad roletami.

Inteligentny sterownik rolet Zigbee 3.0 działa według harmonogramu tygodniowego lub scenariusza uzależnionego od zadziałania innych elementów systemu lub warunków, takich jak poziom oświetlenia czy pory dnia. W ten sposób możesz dostosować sterowanie roletami do swoich potrzeb i osiągnąć jeszcze większą wygodę w codziennym użytkowaniu.

Możesz sterować roletami zdalnie, za pomocą smartfona lub lokalnego tradycyjnego podwójnego przełącznika. Bardzo mała obudowa modułu pozwala na jego instalację wewnątrz puszki pod włącznikiem, co zapewnia estetyczny wygląd i ułatwia montaż.

Sterownik Zigbee 3.0 współpracuje z centralką-bramką Zigbee w ramach aplikacji Tuya Smart Life. Dzięki temu możesz sterować roletami zdalnie i monitorować ich działanie, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Urządzenie jest odpowiednie do zastosowania z każdym silnikiem rolet z zasilaniem 230V, a jego działanie wymaga połączenia z centralką-bramką Zigbee.

Dzięki inteligentnemu sterownikowi rolet Zigbee 3.0 możesz cieszyć się wygodą i oszczędnością energii, a dodatkowo zyskać więcej czasu na swoje ulubione zajęcia. Innowacyjna technologia pozwala na automatyzację domu i osiągnięcie jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu. Zainwestuj w inteligentny sterownik rolet Zigbee 3.0 i ciesz się nowoczesnym rozwiązaniem w swoim domu!