Współdzielenie konta w eWeLink – Jak udostępnić urządzenia

Przygotowałem dla was instrukcje, w jaki sposób udostępnić komuś urządzenia. Wykorzystać to możemy w różnych sytuacjach. Pewnie jeżeli trafiłeś na ten materiał, to właśnie tego potrzebujesz. Wykorzystuje to w paru przypadkach np: udostępniam tacie rolety zewnętrzne, które zakładałem na swoim telefonie. Udostępniam na swoim drugim telefonie urządzenia, które są aktywne. Udostępniam dla poradnika odnośnie wykorzystania oryginalnego oprogramowania ewelink razem z domoticzem.

 

Włączamy aplikacje i wybieramy jeden przełącznik, który na pewno chcemy udostępnić (później będzie opcja dodania więcej przełączników). W moim wypadku przykładowym przełącznikiem, który będę udostępniać, będzie “Komputer”

Po wejściu w przełącznik Komputer u samej góry po prawej stronie klikamy trzy kropki.

Wybieramy opcje “Udostępnij”

Teraz wybieramy opcje “Udostępnij użytkownikowi eWeLink” opcja “Udostępnij przez whatsapp” też może zostać wybrana, ale finalnie i tak musimy posiadać konto zarejestrowane.

Poland (+48) – Tego nie trzeba dodatkowo tłumaczyć.
Konto – Tutaj wpisujemy adres @ zarejestrowany w aplikacji eWeLink.
Wybierz więcej urządzeń – Ta opcja jest opisana poniżej nad kolejnym zdjęciem.
Notatka – Tutaj możemy wpisać dowolną treść wiadomości.

Po uzupełnieniu wszystkich powyższych pól wybieramy opcje Zapisz

Po kliknięciu “Wybierz więcej urządzeń” pojawia się nam tabelka jak poniżej z naszymi urządzeniami, które możemy wykorzystać, żeby dodać do udostępniania. Urządzenie, z  którego robimy udostępnianie, jest od razu dodane i nie będzie na tej liście.

Na sam koniec po wybraniu urządzeń dodatkowych klikamy opcje Zapisz. Cofnie nasz do poprzedniego zdjęcia.

 

Zachęcam również do zapoznania się z materiałem wideo: