Power bank 18600 szybkie ładowanie

Kupiłem powerbank z możliwością wymiany akumulatorów, ale również sprawdza pojemność akumulatorów jak i również podaje jakie jest napięcie na wyjściu z powerbanku.

Link do Aliexpress

Powerbank prezentuje się bardzo ładnie jest biały z ciekawą strukturą powłoki. Na samym powerbanku znajdziemy 2 porty USB z możliwością szybkiego ładowania, ale również wspiera starsze modele bo to telefon ogranicza jaki maksymalnie prąd potrzebuje. Oprócz USB w powerbanku jest jeden przycisk od włączania i dziurka ciężko stwierdzić czy jest do lądowania ta dziurka powerbanku czy do wyciągania prądu z powerbanku.

Ładowanie powerbanku odbywa się poprzez port micro usb.

Do powerbanku można zamontować akumulatory 18650. Producent podaje, że najlepiej żeby był to jeden model akumulatorów. W powerbanku znajdziemy klapkę z tyłu która daje możliwość łatwego zamknięcia i otwarcia ja zamykam to paznokciem, ale trzyma się to porządnie.

Z przodu znajdziemy wyświetlacz:

Widzimy tutaj V oraz A i pokazuje to wartości na portach wychodzących oraz podczas ładowania powerbanku. Pokazuje również procentowy stan naładowania jak i również ilość naładowania w mAh. Niestety, ale nie bardzo wiem czy pokazuje on prawidłowe wartości, bo użyłem akumulatorów naładowanych, a on to liczy na podstawie ładowania akumulatorów. W powerbanku jak naciśniemy przycisk gdy wyświetlacz LCD jest już podświetlony zmienimy tryb mAh na czas ładowania.